title

Co nejraději čteš?

newsletter
Logo ministerstva kultury

Milý čtenáři,

stalo se ti někdy, že jsi zapomněl, že se máš učit na písemku a místo toho jsi šel ven s kámošema? Jestli ano, nezoufej, nejsi jediný, komu se to občas stává. Přes školní rok máš ty i tví spolužáci spoustu povinností, které musíš stihnout, takže se pak není čemu divit, že člověk občas na něco zapomene. Aby sis mezi všemi těmi úkoly, kroužky a písemkami našel čas i na své kamarády a koníčky, je dobré si vše důležité zapsat a pečlivě naplánovat. Zkus aspoň chvíli věnovat organizování svého času a uvidíš, že potom nejen stihneš všechny povinnosti, ale zůstane ti i dost času na zábavu.

Rodiče ti možná s oblibou říkají, že si máš něco zapsat za uši. Lepší však bude, když si své poznámky začneš zapisovat do zápisníku. Nás zaujaly zápisníky od tiskárny Graspo CZ, které jsou cool a určitě mezi nimi najdeš svého favorita. Můžeš vybírat mezi barevnými motivy s proužky, puntíky, kytičkami nebo třeba s rychlými auty.

Kromě zapisování každodenních povinností může tvůj zápisník sloužit i ke kreativnějším věcem. Kreslíš rád? Vyzdob si zápisník vlastními malůvkami. Máte s kámošema kapelu? Poznač si do zápisníku všechny nápady na nové texty. Vše zkrátka záleží na tobě. Někdo rád píše a vymýšlí vlastní příběhy, jiný si raději zapisuje své zážitky s kamarády z letního tábora či dovolené u moře. Ať už tedy budeš využívat svůj zápisník jakýmkoliv způsobem, máš vždy jistotu, že se ke svým zápiskům můžeš kdykoliv vrátit a připomenout si tak chvíle, myšlenky či zážitky, které stály za to.

Pokud ses zúčastnil soutěží Jak vyrůstám s knihou a Souboj čtenářů, máš šanci barevné zápisníky vyhrát. Nestihl ses do soutěží přihlásit? Nevadí! Zápisníky ti mohou zakoupit rodiče přímo na e-shopu tiskárny Graspo: http://kalendarediare.graspo.com


Napiš Rostíkovi